ana sayfateacherslinklersite haritası

ingilizce konuşma kulübü seminer2

Avrupa ve Amerika da Türklere İngilizce öğretimi konusunda uzman, seminerleri kraliyet akademisi tarafından onaylı, İngiliz Dili eğitiminin duayeni;
Can BAYSAL koordinatörlüğünde;

İstanbul İngilizce Konuşma Kulübü Bostancı merkezinde Native Speaker(ana dili İngilizce olan) eğitmenleriyle aktivitelerine devam etmektedir. İngilizce Konuşma üzerine odaklanan yapısıyla İstanbul İngilizce Konuşma Kulübü, bu konudaki açığı kapatmayı hedeflemekte ve sadece bunun üzerine çalışmalar yapmakta, projeler geliştirmektedir.

Kullanılan metod İstanbul English Club tarafından geliştirilen, başka hiçbir yerde kullanılmayan ve tamamen İngilizce Konuşma tabanlı bir sistemdir.

İngilizce Konuşma kulübünde kayıt ve devam sistemi uygulanmaz. Size uygun olan gün ve saatlerde dilediğiniz kadar katılır,katıldığınız kadar ödersiniz. Bu benzersiz esnek program dahilinde native speaker eğitmenler eşliğinde İngilizce Konuşmanızı geliştirin. Katıldığınız her aktivite ücreti 30 TL dir.

Tüm materyal ve içecekler dahildir. Cumartesi-Pazar 14:00-16:00 saatleri arasında sizi de İngilizce Konuşma Kulübümüze bekliyoruz.hemen arayın, ingilizce konuşmanın ayrıcalığını yaşayın...

Program Gün ve Saatleri:

Cumartesi-Pazar: 14:00-16:00

ingilizce konuşma kulübü facebook sayfasıingilizce konuşma kulübü twitter

Online Seviye Tespit

Yorumlar

Videolar
Turkish for Foreigners

English for KIDS(Çocuklara İNGİLİZCE)
Professional Editing
Blog

Birebir özel eğitimler çok özel fiyatlarla devam ediyor...